SIEMIECHOW.PL

PIĘKNE MIEJSCE, DOBRZY LUDZIE. ZAPRASZAMY!

20180106 jaselka z malym ksieciem img 4251

Dla Ciebie mały Jezu dziś kolęduję
Bo Cię całym sercem szczerze miłuję
W opiekę weź Siemiechów cały
Niech się rozwija dla Twojej chwały

Tradycja obchodów Świąt Bożego Narodzenia to nasze wspaniałe dziedzictwo, które nasz Siemie

chów pragnie przekazywać z pokolenia na pokolenie m.in. poprzez wspólne przeżywanie uroczystości parafialnych a czas Bożego Narodzenia to szczególny czas miłości i dzielenia się szczęściem i radością z innymi toteż wspaniałym spotkaniem wielu parafian i przybyłych Gości był Wieczór Kolęd w Domu Kultury w Siemiechowie dnia 6 stycznia 2018r.


Wieczór kolęd rozpoczęły Jasełka przedstawione przez uczniów Szkoły Podstawowej pod kierownictwem nauczycielki Pani Marty Pawlik-Włudyka. Na pewien czas przenieśliśmy się do Betlejem i wraz z Świętą Rodziną, pastuszkami i królami adorowaliśmy Boże Dziecię i z Małym Księciem poszukiwaliśmy prawdziwego sensu życia jaką jest MIŁOŚĆ. W sposób bardzo realistyczny do dzisiejszego stylu życia zostały ukazane priorytety życia codziennego dzieci, młodzieży i dorosłych wśród pokus teraźniejszego świata. Najważniejsza jednak prawda to ta że w życiu zawsze wygrywa miłość, wiara i nadzieja.


Kochani aktorzy pokazaliście wielki talent – gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów i oby pokusy tego świata nie wkradły się w wasze serca.


Pani Marto to Ty trafiłaś do serc tych wspaniałych aktorów przekazując im swoje miłe usposobienie oraz doświadczenie toteż szczerze Ci gratulujemy za pełne duchowej treści przedstawienie i bardzo dziękujemy za miły akcent wspólnego kolędowania życząc dalszych sukcesów i wszystkiego dobrego w życiu prywatnym i zawodowym.
Po Jasełkach miło nam było gościć wspaniałą Kapelę „Siemiechowianie” z pięknym repertuarem kolęd i pastorałek.
Jak zwykle byliśmy zachwyceni wspaniałym graniem i śpiewaniem zarówno kolęd i piosenek z tak zwanym „przytupem”.
Serdecznie dziękujemy za to że tak wspaniale promujecie naszą miejscowość – życzymy wielu łask Bożych w życiu codziennym. Przybyli Goście ochoczo włączyli się w wspólne kolędowanie tworząc wspaniałą radosną atmosferę.
Dużo radości przyniósł występ Zespołu Mali Siemiechowianie pod kierownictwem Pana Cierlika który w swym repertuarze pokazał piękne ludowe tańce połączone ze śpiewem. Gratulujemy zwinności nóg i pogody ducha – życzymy wielu sukcesów i satysfakcji z kultywowania tradycji ludowych.


Biały obrus, świąteczny stroik, smaczne ciasteczko, gorący napój i uśmiech na twarzy to dzieło Pań z Caritasu i Klubu Seniora za co należy im się staropolskie Bóg Zapłać. Życzymy również by wasza praca charytatywna przynosiła Wam radość i była doceniana w lokalnym środowisku.


Jak Dobry Pasterz nad wszystkim czuwał Ksiądz Proboszcz któremu składamy podziękowanie za miłe słowa, modlitwę i swe proboszczowskie Błogosławieństwo oraz Księdzu Maciejowi za wspólne kolędowanie. Serdecznie dziękujemy również Dyrektorowi G.O.K w Gromniku Panu Bogdanowi Wójcik za obsługę techniczną oraz za to że zawsze możemy na niego liczyć.
Wszystkim za wszystko dobro które przyczyniło się aby ten szczególny Wieczór Kolęd był tak wspaniałym przeżyciem składamy serdeczne Bóg Zapłać a przybyłym tak licznie Gościom życzymy Szczęść Boże.

I tak to w atmosferze rodzinnego ciepła pełnych radości chwil wolnych od codziennego pośpiechu i trosk upłynął Wieczór Kolęd.


Dobry Boże dzięki Ci za dobroci twojej tyle
Za spotkanie w Imię Twoje za szczęśliwe chwile


Organizatorzy
Parafialny Oddział Caritas, Członkowie Klubu Seniora, Samorząd Wiejski,
Nauczyciele i Uczniowie Szkoły Podstawowej w Siemiechowie
oraz Kapela Ludowa Siemiechowanie.

Fotorelacja z Jasełek w GALERII ..

 

PROFIL SOŁECKI NA FB

siemiechow link do profilu soleckiego na facebooku 600 l

PROFIL PARAFIALNY NA FB

profil facebook parfia.siemiechow m

lokalna wyszukiwarka